بهترين و پروفروش ترين دسته بازي يا گيم پد كامپيوتر و كنسول

۳۴ بازديد

بازي‌هاي كامپيوتري و كنسولي به دليل پرطرفداري و گسترش آن، همواره مورد توجه بسياري از افراد بوده است. اما براي اينكه تجربه بازي كردن شما در حد انتظارتان باشد، نياز به يك گيم پد يا دسته بازي مناسب داريد. در اين مقاله به بررسي نكات مهم در خريد گيم پد و دسته بازي خواهيم پرداخت.

 

انواع برندها:

در بازار گيم پد و دسته بازي، برندهاي مختلفي موجود هستند كه هركدام قابليت‌ها و ويژگي‌هاي خود را دارند. برندهاي معروفي مانند Sony، Microsoft، Logitech، Razer، SteelSeries و... قابل ذكر هستند. هر برندي داراي قابليت‌ها و ويژگي‌هاي خود است كه بسته به سليقه و نياز شما ممكن است در انتخاب برند تاثيرگذار باشد. شما ميتوانيد دسته هاي بازي يا گيم پد مورد نياز خود را از سايت ديجيكالا خريداري كنيد يا از سايت هاي ترب و ايمالز نيز ليست كامل آن آن محصول را در ديگر فروشگاه ها ببينيد.

 

انواع جنس‌ها:

براي گيم پد و دسته بازي، جنس‌هاي مختلفي نيز موجود است كه براي خريد و استفاده بايد به آنها توجه كنيد. اين جنس‌ها عبارتند از پلاستيك، رابر و چرم. در حالت كلي، گيم پدهاي با جنس پلاستيكي بيشترين سهولت را در استفاده دارند و قابليت تنظيم بهتري نسبت به ديگر جنس‌ها دارند. در صورتي كه به دنبال يك گيم پد با كيفيت و شيك هستيد، گيم پدهاي با جنس چرمي كاملاً مناسب هستند. اما اگر به دنبال يك گيم پد با كيفيت بالا براي بازي‌هاي دقيق و فشرده هستيد، پيشنهاد مي‌شود گيم پد‌هاي رابري را در نظر بگيريد.

 

نكات مهم در خريد:

اولين نكته در خريد گيم پد و دسته بازي، سازگاري آن با كامپيوتر يا كنسول بازي شما است. تعدادي از گيم پدها تنها براي يك كنسول بازي خاص ساخته مي‌شوند و نمي‌توانيد آنها را با كامپيوتر يا كنسول بازي ديگري استفاده كنيد.

 

نكته دوم، به مواد استفاده شده در ساخت گيم پد و دسته بازي توجه كنيد. برخي گيم پدها داراي پدال‌هاي جانبي هستند كه مي‌تواند براي يك تجربه بازي واقعي‌تر ودقيق‌تر مفيد باشد، در حالي كه برخي ديگر فقط داراي دكمه‌ها هستند. بنابراين، به نيازهاي خود در اين زمينه توجه كنيد.

 

نكته سوم در خريد گيم پد و دسته بازي، نوع بازي هايي است كه شما مي‌خواهيد با آنها اين گيم پد را استفاده كنيد. براي بازي هاي شبيه‌سازي، بهتر است از گيم پدهاي داراي پدال‌هاي جانبي استفاده كنيد. براي بازي‌هاي اكشن و تيراندازي، گيم پدهاي داراي دكمه هاي فشاري براي كنترل سرعت بازي بهتر است.

 

نكته چهارم، قيمت گيم پد و دسته بازي است. قيمت بالاتر گيم پد به معني كيفيت بالاتر و ويژگي‌هاي بيشتر نيست، بلكه ممكن است به دليل برند معروف و تبليغات گسترده باشد. بنابراين، در خريد گيم پد بهتر است به ويژگي‌هاي و نيازهاي خود توجه كنيد و قيمت را در آخر بررسي كنيد.

 

نتيجه‌گيري:

در انتخاب گيم پد و دسته بازي، نكات مختلفي كه در بالا ذكر شد را بايد مدنظر قرار داد. براي خريد بهترين گيم پد، بايد به جنس‌ها، برندها، تعداد دكمه‌ها، سازگاري با كامپيوتر يا كنسول بازي و نيازهاي خود توجه كنيد. با رعايت اين نكات، مي‌توانيد بهترين گيم پد را براي خود انتخاب كنيد و تجربه بازي كردن فوق العاده‌اي داشته باشيد.

منبع

تا كنون نظري ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در مونوبلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.