نحوه نصب تیغه چرخ گوشت

۲۹ بازديد


چرخ گوشت یک ابزار مفید در هر خانه ای است. قبل از باز کردن آن باید از مناسب بودن تمام قسمت های چرخ گوشت اطمینان حاصل کنید. توصیه می شود در نحوه بستن چرخ گوشت دقت کنید. گاهی ممکن است تیغه چرخ گوشت آسیب ببیند. در این صورت با آی پی امداد مرکز تعمیر چرخ گوشت تماس بگیرید و از خدمات این مرکز استفاده کنید. در این مقاله به بررسی فرآیند بستن دیسک چرخ گوشت در برندهای مختلف اینگونه تجهیزات مانند بوش، ناسیونال، پارس خزر، کنوود، ویداس، تفال و ... می پردازیم.

نحوه تعمیر چرخ گوشت بوش

اگر قسمت تیغه چرخ گوشت بوش هنگام چرخ کردن گیر کرد، قطعات را شل کرده و مشکل را برطرف کنید. برای ادامه به نحوه پوشاندن تیغه های چرخ گوشت بوش می پردازیم. ابتدا بدنه کاتر را روی بدنه چرخ گوشت نصب کنید، مطمئن شوید که بدنه کاتر به درستی نصب شده است. از انتهای اره، قسمت پلاستیکی را وارد بدنه کاتر کنید، حالا نوبت تیغه است، قسمت تیز و تیز تیغه را بیرون بیاورید، اگر تیغه درست نصب نشود اشکال دارد. در تمام مراحل بیا دیگه سپس گریل را جلوی چاقو قرار دهید و پیچ را ببندید، آن را بچرخانید تا همه قسمت ها با هم ثابت شوند.

نحوه بستن تیغه چرخ گوشت تفل

اگر تیغه چرخ گوشت تفال به دلیل بی احتیاطی شکست، باید آن را تعویض کنید و دوباره از چرخ گوشت استفاده کنید. بستن تیغه چرخ گوشت تفال آسان است. بدنه کاتر را به بدنه چرخ گوشت بچسبانید و آن را در خلاف جهت عقربه های ساعت بچرخانید تا بدنه برش صدا کند. قسمت مارپیچ باید در جای خود و بین سوراخ ها باشد. تیغه برش را در ابتدای مارپیچ قرار دهید. با دقت بپوشانید تا گودال ها ظاهر شوند. برگرد.

نحوه بستن تیغه چرخ گوشت ویداس

اگر تیغه چرخ گوشت ویداس مات است باید آن را تیز کنید، پس از تیز کردن تیغه، نحوه بستن تیغه چرخ گوشت ویداس بسیار مهم است. اولین مرحله این است که قسمت کاتر گوشت کوب ها را بپوشانید، پس از نصب مراقب باشید در شیارهای آن قسمت گوشتی باقی نماند. نصب دوک چرخ گوشت یک قسمت پلاستیکی است، قسمت اصلی چرخ گوشت تیغه آن است، اگر تیغه را در جهت مخالف قرار دهید، گوشت چرخ نمی شود. بنابراین مطمئن شوید که لبه برش تیغه به سمت بیرون باشد. توری که برای چرخ گوشت استفاده می کنید به سختی و لطافت گوشت بستگی دارد، درب آن را پیچ کنید و از چرخ گوشت استفاده کنید.

تشکیل تیغه چرخ گوشت پارس خزر

اگر بین محفظه و تیغه های چرخ گوشت پارس خواجه گوشت یا چربی باقی مانده است باید آنها را جدا کرده و قطعات را بشویید. بعد از شستشو دستور بستن تیغه چرخ گوشت پارس خواجه به شرح زیر است، محفظه کاتر را به صورت عمودی قرار دهید، سپس قسمت مارپیچ را داخل محفظه کاتر قرار دهید، تیغه را در قسمت مارپیچ قرار دهید، از کدام توری استفاده می کنید؟ توری ریز یا درشت، با توجه به غذایی که می خواهید بپزید، یک توری انتخاب کنید و روی محور مارپیچ بعد از تیغه قرار دهید، دقت کنید که شیار توری در ابتدا و انتهای محفظه برش قرار گرفته باشد. گوشه محفظه را پیچ کنید و دو یا سه بار بچرخانید.
تیغ چرخ گوشت پارس خزر 800 و 1200 را در رترو پارت تهیه کنید.

نحوه بستن تیغه چرخ گوشت پاناسونیک

اگر گوشت را با گریل بپزید، گوشت به تیغه چرخ گوشت پاناسونیک می چسبد، قسمت های چرخ گوشت را باز کرده و تمیز می کند. به نحوه خاموش کردن چرخ گوشت پاناسونیک برای ادامه کار دقت کنید. محفظه چاقو کوچک را در بدنه چرخ گوشت قرار دهید، قسمت حلزون را طوری قرار دهید که کاملاً در سوراخ ها قرار گیرد، هنگام قرار دادن کاتر مراقب باشید، قسمت تیز را به سمت خود نگه دارید، فراموش نکنید که آن را روی گریل قرار دهید، دو پوشش باید در دهانه های دهانه محفظه قرار داده شود. مطمئن شوید که لوله ها کاملا سفت شده اند تا پیچ ها بسته شوند. اگر سوراخ ها روی هم قرار نگیرند و پیچ به اندازه کافی سفت نباشد، تقویت کننده نمی چرخد.

دستورالعمل بستن تیغه چرخ گوشت کنوود

اگر گوشت در چرخ گوشت کنوود له شد باید تیغه ها را چک کنید. پس از بررسی قطعات، دستورالعمل تعویض تیغه چرخ گوشت کنوود به شرح زیر است. محفظه برش باید ایستاده باشد، حالا نوبت تیغه است، فراموش نکنید قسمت برش تیز را بیرون بگذارید، توری برش گوشت را قرار دهید و پیچ را بچرخانید تا همه قسمت ها با هم باشند. سینی را در بالای قسمت برش قرار دهید و از دستگاه برش گوشت استفاده کنید.

راهنمای بستن لانه گوشت

هنگام خرید چرخ گوشت سونی، نحوه بستن تیغه چرخ گوشت سونی را بیاموزید. ابتدا محافظ کاتر را صاف و هموار در دست خود نگه دارید. قطعه حلزون را از انتهای پلاستیکی آن داخل شکاف قرار دهید، سپس تیغه چرخان را وارد کنید، توری یکی از مهم ترین قسمت های چرخ گوشت است، آن را پشت تیغه روی قطعه حلزون قرار دهید، پیچ را ببندید و حفره را داخل آن قرار دهید. بدن چرخ گوشت

نحوه بستن تیغه چرخ گوشت مولینکس

هرگز گوشت منجمد نخورید. اگر گوشت منجمد در تیغه گوشت مولینکس گیر کرد، باید قطعات را باز کرده و تمیز کنید. نحوه قفل کردن تیغه چرخ گوشت مولینکس در تنظیم صحیح. بدنه چاقو اولین قسمتی است که باید به بدنه چرخ گوشت وصل شود. قسمت دوم مارپیچ است که به راحتی می توانید آن را وارد کنید، قسمت سوم و مهم ترین قسمت آن تیغه در چرخ گوشت است، بدون تیغه چرخ گوشت خوب کار نمی کند. قسمت چهارم توری با سه سایز برای هر نوع غذا می باشد. قسمت پنجم در این مرحله پچ است. تمام قطعات با اتصال دهنده ها ثابت می شوند. قسمت ششم سینی سینی برش است. آن را قرار دهید و از چرخ گوشت خود استفاده کنید.

نحوه خاموش کردن تیغه چرخ گوشت نر.

بعد از تمیز کردن چرخ گوشت نشنال، نحوه تمیز کردن تیغه چرخ گوشت نشنال سخت نخواهد بود. بعد از نصب برش خانه و جابجایی مارپیچ، تیغه را روی مارپیچ قرار دهید، اگر تیغه به درستی جا نیفتد، گوشت چرخ نمی شود. به جایی که قسمت تیز تیغه باید رو به شما باشد توجه کنید. توری را پشت تیغه قرار دهید و با سفت کردن پیچ ها، تمام قسمت ها را به هم بچسبانید.

نحوه خاموش کردن تیغه خردکن نانیوا

اگر می خواهید چرخ گوشت نانیوا را از جعبه جدا کرده و از آن استفاده کنید. به نحوه بستن تیغه چرخ گوشت نانیوا توجه کنید. تمام قطعاتی که باید مونتاژ کنید به ترتیب خاصی در اتاق برش قرار می گیرند. اگر ترتیب تیغه و توری را رعایت نکنید و در جاهای مختلف قرار دهید، گوشت ریز نمی شود. پس از قرار دادن کاتر و دستگاه، با قرار دادن تیغه و انتخاب شبکه مناسب، سر پیچ را ببندید.

نحوه خاموش کردن تیغه های چرخ گوشت تجاری

چرخ گوشت صنعتی در مراکز بزرگ گوشت و پروتئین استفاده می شود. پس از تمیز کردن قطعات چرخ گوشت، باید قطعات را در جای خود قرار دهید. درباره نحوه بستن تیغه چرخ گوشت صنعتی بیشتر بدانید. سعی کنید از ابتدا این کار را انجام دهید، لاشه را در چرخ گوشت قرار دهید تا لبه های آن کاملاً هماهنگ باشد، در غیر این صورت چرخ گوشت کار نمی کند. سپس حلزون را در سمت پهن خود در محفظه قرار دهید. مارپیچ باید قبل از اضافه کردن سایر قطعات کاملاً در جای خود قرار گیرد. 


حالا نوبت تیغه است، پشت و بالای تیغه را با دست لمس کنید و هر قسمت تیز یا نوک تیز را به سمت خود بگیرید. اگر تیغه را در جهت مخالف قرار دهید، گوشت چرخ نمی شود. اگر یک قدم را اشتباه بردارید، مراحل دیگر به درستی قرار نمی گیرند. توری به دنبال تیغه را روی حلزون قرار دهید و در آخر پیچ را بچرخانید و می توانید از چرخ گوشت استفاده کنید.

تا كنون نظري ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در مونوبلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.